lokalizacja!
Bitomat Bitcoin w Bydgoszczy znajduje się obecnie pod adresem
Zielone Arkady, Wojska Polskiego 1, 85-171 Bydgoszcz.

Taksówką za 15000 PLN z bitomatu w Bydgoszczy do Włoch

15 letni Bitcoin Romeo i 16 letnia Ethereum Julia postanowili wypłacić krypto, wsiąść w taxi, i pojechać do luksusowego hotelu do Włoch.

Czytaj artykuł

Jak inwestycja w kryptowaluty pomogła nastolatkom z Bydgoszczy w podróży do Rzymu

Już od kilku miesięcy zauważalny jest w sieci trend, w którym to młodzi ludzie w prześmiewczy sposób wypowiadają się na temat Bydgoszczy. Choć to dość subiektywna opinia, mogła zainspirować dwóch odważnych nastolatków Nicole i Łukasza, którzy postanowili wyjechać na kilka dni do Włoch. Niepełnoletnim mieszkańcom Bydgoszczy udało się sfinansować wyprawę, dzięki wypłacie środków zarobionych na kryptowalutowych giełdach. 

Bitcoin w Bydgoszczy pozwolił na odbycie podróży marzeń taksówką! 

14- latka i 16-latek udowodnili, że nawet najbardziej szalone pomysły trzeba realizować (ale w tym wieku zalecamy zapytać się rodziców o zgodę). Nastolatkowie 10 maja postanowili, że taksówką pojadą do Rzymu i spędzają tam kilka dni. Swoje plany zrealizowali, wyjeżdżając na 20 dni, gdzie wynajęli drogi apartament. 

Odnalezieni nastolatkowie /INTERIA.PL/Policja
16-letni Bitcoin Romeo i 14-letnia Ethereum Julia: Lovers on the run

Sam kurs taksówką kosztował ich 12 tys. złotych, a pobyt w hotelu ponad 1,5 tys dolarów za dobę! Rodzice powiadomili jednak odpowiednie służby zgłaszając zaginięcie dzieci, dlatego w Rzymie dwójka nastolatków została aresztowana i poddana ekstradycji do Polski.

Jak nieletnim udało się pozyskać środki na tak kosztowną podróż?

Zadziwiający w tej historii jest nie tylko odwaga Nicoli i Łukasza, ale również ilość środków którymi dysponowali. Żaden z nastolatków nie ukradł pieniędzy, wręcz przeciwnie! Jak podają media, Łukasz sam je zarobił, dzięki inwestycjom w kryptowaluty. Jedną z podstawowych zalet wypłaty środków zarobionych, lub zakupionych przy pomocy walut wirtualnych jest anonimowość. Gotówkę najbezpieczniej jest wypłacić za pomocą bankomatu kryptowalut, czyli bitomatu.

Bitomat umożliwia szybką wymianę kryptowaluty na gotówkę, dzięki czemu użytkownik jest w stanie szybko spieniężyć środki. Największa sieć bitomatów w Polsce shitcoins.club oferuje możliwość zakupu i sprzedaży kryptowaluty w największych miastach w całej Polsce: m.in w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Bydgoszczy.

Czy korzystanie z bankomatu kryptowalut jest łatwe i jak wypłacić gotówkę?

Nicola i Łukasz uświadomili całej społeczności, że operowanie środkami na rynku kryptowalut jest dziecinnie proste! Ich działanie z pewnością zmotywuje wielu sceptyków. Aby wypłacić gotówkę z wirtualnego portfela wystarczy znaleźć bitomat w najbliższej okolicy, warto to zrobić za pomocą zaufanego źródła np. na stronie internetowej shitcoin.club

Proces zakupu kryptowaluty jest bardzo łatwy wystarczy wpłacić gotówkę, zeskanować kod QR lub podać swój adres, wybrać fee transakcji oraz ją potwierdzić, na końcu kryptowaluta trafia na portfel użytkownika. Bankomaty kryptowalut umożliwiają zakup i sprzedaż np. bitcoina (BTC), ethereum (ETH), litecoin (LTC) oraz USDT i TRX. Jest to nie tylko szybki, ale i bezpieczny sposób przesyłu kryptowaluty i środków. Co udowodniła nam dwójka nastolatków z Bydgoszczy.

Gdzie znajdę najbliższy bitomat?

Aktualną listę bankomatów kryptowalut znajdziesz na stronie internetowej Shitcoins.club, w sekcji Mapa Bitomatów, która umożliwia wyszukanie urządzeń w całej Polsce i w większości krajów Unii Europejskiej Jeśli dopiero rozpoczynasz przygodę z kryptowalutami, na stronie operatora ATM znajdziesz również film instruktażowy z dokładnym opisem procedury kupna oraz sprzedaży kryptowalut, oraz krypto-słownik, który pomoże Ci przeprowadzić pierwszą transakcję. Część urządzeń znajduje się w osobnych lokalach dzięki czemu użytkownicy mogą z nich skorzystać 24/7 w każdy dzień tygodnia, również w święta. Jeśli jednak bitomat znajduje się w galerii handlowej, warto sprawdzić godziny jej otwarcia, aby nie marnować swojego czasu. 

Jaka jest wartość bitcoina?

Nie istnieje jednoznaczyny przeliczenie wartości bitcoina, jego wartość jest uzależniona głównie od popytu i ogólnej sytuacji na rynku kryptowalut. Jest to najpopularniejsza i najbardziej wartościowa waluta wirtualna. Da się jednak określić średnią wartość z ubiegłego roku, biorąc pod uwagę ostatnie 12 miesięcy oraz najwyższą i najniższą wartość kryptowlauty. 

Ciekawostką jest fakt, że od momentu powstania bitcoina (czyli pierwszej kryptowaluty) jej wartość sukcesywnie wzrasta. Rynek walut wirtualnych jest bardzo dynamiczny i szybko się zmienia, aby za nim nadążyć codziennie trzeba go śledzić. Łukasz z pewnością od dłuższego czasu inwestował w kryptowaluty, zarobił więc codziennie obserwował rynek i zmiany na nim zachodzące. Dzięki temu był w stanie przeżyć jedyną w swoim rodzaju przygodę, której z pewnością nigdy nie zapomni.

Jakie kryptowaluty możesz wypłacić na gotówkę z bitomatu w Bydgoszczy?

Bitomat w Bydgoszczy obsługuje najpopularniejsze kryptowaluty:

  • BTC Bitcoin
  • ETH Ethereum
  • LTC Litecoin
  • USDT Tether na trc20
  • TRX Tron

Gdy sprzedajesz krypto, bankomat kryptowalut wypłaci gotówkę w PLN. Jeżeli chcesz kupić Bitcoin lub inne tokeny, możesz zapłacić w EUR, GBP, USD lub PLN. Nasze bitomaty przyjmują banknoty, także te o nominale 500 PLN.

Kryptowaluty dostępne w bitomatach można znaleźć na Google Maps danego bitomatu.


Strona Główna