lokalizacja!
Bitomat Bitcoin w Bydgoszczy znajduje się obecnie pod adresem
Zielone Arkady, Wojska Polskiego 1, 85-171 Bydgoszcz.

Operator Bitomat Bitcoin chce wejść na giełdę z 885 milionami dolarów

Bitcoin Depot, największy amerykański dostawca bankomatów Bitcoin, ogłosił w czwartek, że planuje wejść na giełdę poprzez fuzję ze spółką akwizycyjną specjalnego przeznaczenia, w ramach transakcji o wartości 885 milionów dolarów.

Czytaj artykuł

Operator bitomatów, Firma Bitcoin Depot poinformowała, że ​​planuje wejść na giełdę w 2023

Bitcoin Depot, największy amerykański dostawca bankomatów Bitcoin, ogłosił w czwartek, że planuje wejść na giełdę poprzez fuzję ze spółką akwizycyjną specjalnego przeznaczenia, w ramach transakcji o wartości 885 milionów dolarów.

bitomat bitcoin depot
Przykładowy Bitomat Bitcoin od Bitcoin Depot

Wchodzimy na giełdę jako BTM

Firma powiedziała, że ​​ma nadzieję połączyć się ze SPAC GSR II Meteora Acquisition Corp. do pierwszego kwartału 2023 r. Powstanie umowa w ramach której Bitcoin Depot Inc., notowana odtąd będzie na giełdzie Nasdaq jako “BTM”.

Z 7000 bankomatów Bitcoin w 47 stanach, Bitcoin Depot kontroluje około 20% amerykańskiego rynku bitomatów, w których ludzie mogą wymieniać gotówkę na kryptowaluty, takie jak Bitcoin, Ethereum i Litecoin (dla porównania bitomat w Bydgoszczy w Polsce oferuje BTC, ETH, LTC, TRX, USDT). W całym kraju jest około 34 000 takich bankomatów, a trzech największych operatorów kontroluje prawie połowę, według Coin ATM Radar, który śledzi maszyny. Shitcoins.club na rankingu coinATMradar jest drugim największym operatorem bitomatów w Europie.

„Jesteśmy podekscytowani możliwościami rozwoju i wierzymy, że publiczne notowanie zwiększa naszą zdolność do skalowania, aby osiągnąć nasz cel, jakim jest zapewnienie wygodnego i bezpiecznego sposobu zakupu kryptowaluty”. 

– powiedział w oświadczeniu Brandon Mintz, dyrektor generalny Bitcoin Depot.

bitomat bitcoin bydgoszcz
Bitomat Bitcoin projektu Shitcoins.club

Wizja operatorów typu bitomat Bitcoin

W ciągu ostatniego roku, popyt na krypto bankomaty wzrósł, gdy szaleństwo nowych inwestorów zagłębiło się w krypto. Podczas gdy kupowanie kryptowalut online może być skomplikowane dla konsumenta, który nie jest doświadczony technologicznie, firmy z bankomatami kryptograficznych twierdzą, że zapewniają łatwiejsze i bardziej znajome doświadczenie, konwertując pieniądze fiducjarne na kryptowaluty za pomocą fizycznych maszyn, często spotykanych w sklepach spożywczych i na stacjach benzynowych.

Od 1 stycznia do 1 września ubiegłego roku, liczba krypto bankomatów zainstalowanych w USA podwoiła się. Jednak niedawny spadek cen kryptowalut spowodował, że Bitcoin, najpopularniejsza kryptowaluta, spadł do najniższego poziomu od szczytu pandemii w grudniu 2020r. i w ten sposób, nieco spowolnił instalację bankomatów, chociaż tendencja wciąż jest wzrostowa.

Kilka dni pozostało do września, a liczba bankomatów kryptograficznych wzrosła o 13% od początku roku.

Jeśli chcesz kupić lub sprzedać Bitcoin w Bydgoszczy, skorzystaj z punktu Bitomat Bitcoin Bydgoszcz

Strona Główna