lokalizacja!
Bitomat Bitcoin w Bydgoszczy znajduje się obecnie pod adresem
Zielone Arkady, Wojska Polskiego 1, 85-171 Bydgoszcz.

Anonimowy portfel Bitcoin

Jeśli zależy Ci na prywatności, oprócz bitomatów BTC możesz korzystać z anonimowych portfeli Bitcoin. Poniżej sugerujemy kilka propozycji, które podniosą Twój poziom prywatności.

Czytaj artykuł

Najlepszy anonimowy portfel Bitcoin do bitomatu w Bydgoszczy

Upewnij się, że Twoje dane osobowe i bitcoiny nie zostaną naruszone w Internecie lub podczas używania bitomatów. Jeśli chodzi o zapewnienie prywatności, powinieneś zachować szczególną ostrożność, aby chronić swoje krypto. Dlatego powinieneś używać tylko bezpiecznych portfeli Bitcoin, aby chronić swoje zasoby cyfrowe. Najlepiej do tego celu służą anonimowe portfele. Te anonimowe portfele wymienione poniżej możesz z powodzeniem używać w połączeniu z bitomatem w Bydgoszczy, podnosząc swój poziom prywatności do potęgi n-tej.


Coinomi Wallet: Anonimowy portfel bitcoin dla iPhone'a i Androida

Portfel Coinomi, wprowadzony na rynek w 2014 roku, szybko stał się jednym z najpopularniejszych portfeli kryptowalutowych w branży, zachowując równowagę między prywatnością a solidnym bezpieczeństwem.


Bezpieczny anonimowy portfel Bitcoin
Coinomi to sposób na prywatność


Coinomi ma silną reputację w zakresie prywatności i bezpieczeństwa. Silne szyfrowanie i wysoka kryptografia zapewniają bezpieczeństwo Twoich środków. Do tej pory w portfelu, nie miało miejsce żadne włamanie. Ponadto Twój adres IP nie zostanie powiązany z Twoim kontem, co sprawi, że Twoje transakcje nie pozostawią śladów.

Coinomi to mobilny portfel kryptowalut z siedzibą w Wielkiej Brytanii, zaprojektowany do obsługi szerokiej gamy kryptowalut. Platforma została uruchomiona w 2014 roku. Coinomi początkowo obsługiwała tylko urządzenia z systemem iOS, ale później wprowadziła aplikację na Androida. Założyciel, George Kimionis, jest weteranem.

Portfel Coinomi nie ma żadnych opłat i oferuje bezpłatne usługi. Działa bezproblemowo w połączeniu z bitomatami, umożliwiając wypłaty i zakup bitcoin w Bydgoszczy. Jednak za każdym razem, gdy przeprowadzasz transakcję wychodzącą z portfela, będziesz musiał uiścić opłaty za wydobywanie bitcoinów. Opłaty te różnią się w zależności od kryptowaluty i różnią się w zależności od warunków sieciowych. Służą do płacenia górnikom bitcoin, którzy są odpowiedzialni za potwierdzanie transakcji i dodawanie ich do odpowiedniego łańcucha bloków. Poza tymi opłatami za wydobywanie bitcoinów nie ma opłat za portfel Coinomi.


Trust Wallet: Najlepszy anonimowy portfel bitcoin dla iOS'a i Androida

Trust Wallet to zdecentralizowany portfel aplikacji mobilnych, który zapewnia przechowywanie kryptowalut bez przechowywania, co oznacza, że ​​użytkownicy mają pełną kontrolę nad swoimi kryptowalutami. Produkt jest powszechnie znany z szerokiego zakresu kryptowalut i sieci blockchain.Podsumujmy szybko, co sprawia, że ​​Trust Wallet jest świetnym rozwiązaniem do przechowywania kryptowalut. W sumie, portfel oferuje sześć głównych korzyści:


  • Prosty proces onboardingu z łatwym w użyciu interfejsem użytkownika,
  • Dostęp do zdecentralizowanych aplikacji przez przeglądarkę dApp,
  • Mechanizmy bezpieczeństwa większe niż przeciętne dla portfela oprogramowania,
  • Możliwość przechowywania NFT i innych przedmiotów kolekcjonerskich,
  • Śledzenie cen w aplikacji i przeglądanie wykresów,
  • Wymiana kryptowalut bezpośrednio z portfela.

Trust Wallet to wyłącznie aplikacja mobilna. Można go pobrać na urządzenia z systemem iOS lub Android. Jako aplikacja portfelu mobilnego, jest dość prosty w obsłudze.

Mówiąc najprościej, Trust Wallet to niezwykle łatwa w nawigacji aplikacja mobilna. Począwszy od zakładek giełdy i DEX do przeglądarki dApp, korzystanie z Trust Wallet to więcej niż wygodne doświadczenie. Doświadczenie użytkownika jest subiektywne i każdy użytkownik może zdecydować, czy portfel kryptograficzny jest łatwy w użyciu, czy nie. My, podczas przeglądania platformy stwierdziliśmy, że jest on wyjątkowo przyjemny.

Zarówno aplikacje iOS, jak i Android zostały przetestowane i zweryfikowane przez firmę Infosec Stateful. W przeszłości, Trust Wallet nie doświadczył żadnych nadużyć. Co więcej, nie było żadnych doniesień o funduszach skradzionych przez hakerów. Należy również zauważyć, że użytkownicy mają możliwość zabezpieczenia środków na wypadek kradzieży ich urządzeń poprzez zablokowanie portfela tajnym kodem PIN lub umożliwienie skanowania odcisków palców.

Z powodzeniem możesz go używać w połączeniu z bitomatem w Bydgoszczy, potęgując swoje bezpieczeństwo i prywatność.


Strona Główna