lokalizacja!
Bitomat Bitcoin w Bydgoszczy znajduje się obecnie pod adresem
Zielone Arkady, Wojska Polskiego 1, 85-171 Bydgoszcz.

Bitomat w Barcelonie od GBTC został okradziony

Napad na bitomat w Barcelonie budzi obawy o bezpieczeństwo kryptowalut. GBTC, lider bankomatów Bitcoin w Europie i Ameryce Łacińskiej, zostało okradzione przez zakapturzonych mężczyzn w Barcelonie.

Czytaj artykuł

Okradziony bitomat w Barcelonie

Bitomat w Barcelonie okradziony. Napad na GBTC w Barcelonie budzi obawy o bezpieczeństwo kryptowalut. GBTC, lider bankomatów Bitcoin w Europie i Ameryce Łacińskiej, padł ofiarą napadu w Barcelonie. Mężczyźni ukrywający twarze okradli cały bankomat GBTC na ulicy Beethovena. Incydent ten przypomina o konieczności zastosowania środków bezpieczeństwa w celu ochrony cyfrowych zasobów. 

GBTC dalej oferuje usługi kupna i sprzedaży bitcoinów i kryptowalut, niezależnie od tego napadu. Warto być świadomym i rozumieć, jak działają kryptowaluty oraz jak chronić nasze inwestycje i transakcje w dynamicznie zmieniającym się świecie.

Bitomat GBTC została okradziona w Barcelonie

Grupa zakapturzonych mężczyzn dokonała napadu na lokal franczyzowy GBTC bitcoin w Barcelonie we wczesnych godzinach w piątek, 12 listopada. Do napadu doszło na ulicy Beethovena, niedaleko parku Turów, w dzielnicy Sarrià-Sant Gervasi. Mężczyzna z Mendozy, który był w pobliskim barze, zdołał nagrać napad.

Film pokazuje kilku zakapturzonych mężczyzn napadających na siedzibę GBTC i uciekających, zabierając cały  bitomat pojazdem z napędem na cztery koła. Wydarzenia miały miejsce o 3 nad ranem, a miejscowi umundurowani funkcjonariusze Mossos d'Esquadra nie zdążyli zainterweniować. Obecnie badają sprawę.

Konsekwencje napadu na bitomat

Napad zszokował katalońskie miasto i wzbudził niepokój wśród użytkowników kryptowalut w regionie. Chociaż wykorzystanie bitcoinów i innych kryptowalut kwitnie na całym świecie, istnieją również zagrożenia i obawy dotyczące bezpieczeństwa. Takie napady mogą zniechęcić niektórych użytkowników do korzystania z kryptowaluty i mogą negatywnie wpłynąć na zaufanie do zdecentralizowanego systemu finansowego.

Należy zauważyć, że chociaż ten napad jest odosobnionym przypadkiem, ważne jest podjęcie środków bezpieczeństwa w celu ochrony naszych zasobów cyfrowych. Niektóre zalecenia obejmują korzystanie z portfeli sprzętowych, włączenie uwierzytelniania dwuskładnikowego i nieudostępnianie nikomu naszych kluczy prywatnych. Niezbędne jest również tworzenie kopii zapasowych i ochrona naszych urządzeń za pomocą silnych haseł i aktualizacji oprogramowania.

GBTC i świat kryptowalut 

GBTC to franczyza bankomatów Bitcoin, która działa w kilku krajach w Europie i Ameryce Łacińskiej. Firma powstała w 2013 roku i ugruntowała swoją pozycję jednej z wiodących firm w branży w regionie. Pomimo napadu GBTC nadal oferuje usługi kupna i sprzedaży bitcoinów i innych kryptowalut za pośrednictwem swoich bankomatów i platformy internetowej.

Świat kryptowalut stale się rozwija, a wykorzystanie tych cyfrowych walut jako środka płatniczego i przechowywania wartości staje się coraz bardziej powszechne. Należy jednak pamiętać, że jako zdecentralizowany i nieuregulowany system istnieje również ryzyko i obawy dotyczące bezpieczeństwa. Napady rabunkowe, takie jak ten, który miał miejsce na terenie GBTC w Barcelonie, przypominają o konieczności podjęcia odpowiednich środków bezpieczeństwa w celu ochrony naszych zasobów cyfrowych. Niezbędne jest kształcenie się i zrozumienie, jak działają kryptowaluty i jak chronić nasze inwestycje i transakcje w tym ciągle zmieniającym się świecie.

Kryptowaluty i bitomaty stają się coraz popularniejsze

Pomimo zagrożeń i obaw związanych z bezpieczeństwem, wykorzystanie kryptowalut wciąż rośnie na całym świecie. Coraz więcej firm i instytucji akceptuje waluty cyfrowe jako formę płatności, a także rośnie zainteresowanie inwestorów i ogółu społeczeństwa potencjałem tych walut.

Inwestowanie w kryptowaluty wiąże się z ryzykiem

Należy zauważyć, że świat kryptowalut jest bardzo niestabilny, a inwestycje w te waluty wiążą się z wysokim ryzykiem. Niezbędne jest przeprowadzenie odpowiednich badań i zrozumienie ryzyka i korzyści przed zainwestowaniem w kryptowaluty. Ważne jest również, aby zdywersyfikować nasze inwestycje i nie inwestować więcej, niż jesteśmy gotowi stracić.

Pozostawaj na bieżąco i chroń swoje zasoby cyfrowe

Ponieważ świat kryptowalut wciąż ewoluuje, ważne jest, aby być na bieżąco i być świadomym najnowszych trendów i zmian w branży. Chociaż istnieją zagrożenia i obawy dotyczące bezpieczeństwa, potencjał kryptowalut jako środka płatniczego i środka przechowywania wartości jest niekwestionowany i ważne jest, aby wziąć pod uwagę ich rolę w naszych finansach osobistych i ogólnie w świecie finansów.

Lokalizacje bankomatów Bitcoin w Barcelonie

Jeśli jesteś w Barcelonie i chcesz zdobyć kryptowaluty, nie martw się! Miasto jest pełne bankomatów Bitcoin, które pozwolą Ci to zrobić szybko i łatwo. Oto niektóre z najważniejszych lokalizacji:

  1. Carrer de Bordeus, 2, 08029 Barcelona, ​​​​Spain - WIĘCEJ INFORMACJI
  2. Carrer de Tordera, 49, 08012 Barcelona, ​​​​Spain - WIĘCEJ INFORMACJI
  3. Carrer de Salvador Espriu, 61, CC El Centre de la Vila, 08005 Barcelona, ​​​​Spain — aby uzyskać WIĘCEJ INFORMACJI
  4. Centro Comercial Vilamarina, Av. del Segle XXI, 6, 08840 Viladecans, Barcelona, ​​​​Spain — aby uzyskać WIĘCEJ INFORMACJI

Mapa bankomatów Bitcoin w Barcelonie

Zanim udasz się do któregokolwiek z tych bankomatów, ważne jest, aby upewnić się, że mają wystarczające środki, aby ci służyć. Jest to bardzo łatwe dzięki narzędziu Google Bitcoin ATM Map. Po prostu wybierz bankomat, który Cię interesuje i przejrzyj sekcję „Dostępne środki”. Możesz więc grać bezpiecznie i nie tracić czasu.

Kursy bankomatów Bitcoin w Barcelonie

Bankomaty Bitcoin w Barcelonie zarządzane przez Shitcoins.club oferują najbardziej konkurencyjne stawki na rynku. Ogólnie rzecz biorąc, średnia prowizja na całym świecie za te transakcje wynosi 10%. Operator ten oferuje jednak bardzo atrakcyjne promocje, z prowizjami na poziomie 5% i 7%. Dodatkowo, wiele razy w roku jego użytkownicy korzystają z 0% prowizji. Ale to nie wszystko! Firma rozdaje również gotówkę i kryptowaluty w celu pobudzenia rynku. Nie zdziw się więc, jeśli w pewnym momencie wynagrodzą Cię dodatkowymi 3% całkowitej kwoty transakcji. Nie jest źle!

Aby skorzystać z tych promocji wystarczy regularnie odwiedzać stronę Shitcoins.club. Tabela prowizji po lewej przekazuje wszystkie informacje, których potrzebujemy.

Jak dostać się do bankomatu Bitcoin na Carrer de Tordera

Ten bankomat Bitcoin znajduje się pod numerem 49 Calle de Tordera (kod pocztowy 08012) i znajduje się przed restauracją Fonda Pepa. Jeśli jedziesz metrem, najbliższe stacje to Joanic i Verdaguer. Można też przyjechać na stację Fontana, choć jest ona nieco dalej.

Strona Główna