lokalizacja!
Bitomat Bitcoin w Bydgoszczy znajduje się obecnie pod adresem
Zielone Arkady, Wojska Polskiego 1, 85-171 Bydgoszcz.

Bitomat Gdańsk

Bitomat w Gdańsku jest na poziomie 0, przy wejściu do galerii Manhattan, w sąsiedztwie Starbucks.

Czytaj artykuł

Bitomat w Gdańsku

Bankomaty kryptowalut są już dostępne w każdym większym mieście na całym świecie, jeden z nich znajduje się również w Gdańsku. Nowoczesne bitomaty marki shitcoins.club są dostępne w ponad 25 miastach Polski i w całej Europie. Umożliwiają one zakup i sprzedaż kryptowalut, oraz ich przesył z dowolnego kraju w którym takie urządzenie się znajduje. Jest to prawdziwa rewolucja w cyfrowym świecie, która teraz jest dla nas na wyciągnięcie ręki również w Gdańsku!

Wejście do Galerii Manhattan, przy którym jest bitomat. Bitomat Gdańsk jest widoczny w lewym dolnym rogu zdjęcia.

Bitomat Gdańsk - stan środków i status urządzenia

Dokładne informacje o stanie środków, aktualizowane w czasie rzeczywistym, znajdziesz na stronie Bitomat Gdańsk.

Po wejściu do środka, bitomat jest widoczny zaraz po lewej - jak widać na zdjęciu. Zloklaizowany przy drzwiach wejściowych.

Jak znaleźć bitomat w Centrum Handlowym Manhattan w Gdańsku?

Bitomat w Centrum Handlowym Manhattan na ul. Aleja Grunwaldzka 82 w Gdańsku w bardzo dogodnej lokalizacji. Przy samym wejściu do centrum na poziomie 0, w okolicy kawiarni Starbucks zlokalizowane jest urządzenie. Łatwo je rozpoznać dzięki charakterystycznej ledowej zabudowie, która przyciąga wzrok. Przed skorzystaniem z bitomatu warto sprawdzić na stronie shitcoins.club jaki jest aktualny stan gotówki w urządzeniu. Niestety może się okazać że jej stan nie jest wystarczający, aby zrealizować wypłatę. Stan jest uzupełniany regularnie więc można zaplanować transakcję kolejnego dnia.

Bitomat Gdańsk na mapie

Przejdź na wizytówkę GoogleMaps o nazwie Bitomat Gdańsk.

W jakich godzinach dostępny jest bitomat w Gdańsku?

Bitomat został umieszczony w Centrum Handlowym Manhattan oznacza to, że dostępność zostaje ograniczona do godzin w których czynne jest Centrum. Niestety użytkownicy nie skorzystają z niego w niedziele niehandlowe oraz święta, ale będzie dla nich dostępny od poniedziałku do soboty w godzinach 09:00-21:00 oraz w niedziele handlowe w godzinach 10:00-20:00. Jeśli jednak komuś bardzo zależy na skorzystaniu z bitomatu w sąsiedniej Gdyni na ul. Morskiej 4 znajduje się urządzenie tego samego operatora w tunelu Dworca Głównego. Różnią się one tylko obudową, jeden z nich to urządzenie z neonową literą “B” natomiast drugi bitomat obudowany jest kolorowymi ledami. Bez obaw, interfejs jest dokładnie taki sam.

Kliknij aby wyznaczyć nawigację: Wizytówka punktu Bitomat Gdańsk.

Promocje i prowizje w bitomacie

Korzystając z bitomatu możemy zakupić lub sprzedać kryptowalutę od konkretnego pośrednika, który ma również wpływ na cenę. Bitomaty shitcoins.club dzięki regualrnie organizownaym promocją wyróżniają się na Polskim rynku. Regularne promocje sięgają nawet 0% prowizji lub do +3% dodatkowych PLN lub Bitcoin. Informacje o rabatach i zniżkach są na bieżąco aktualizowane na social mediach operatora bitomatów shitcoins.club. Aby być na bierząco warto śledzić informację zamieszczane na stronie internetowej, firmowym koncie na facebooku oraz twitterze. Warto również wspomnieć o opłacie dla górników, jaką jest “fee” transakcji.

To opłata która w całości trafia do górnika i pojawia się przy każdej transakcji przeprowadzonej w sieci blockchain (nie ma znaczenia czy transakcja wykonywana jest przez giełdę, kantor czy bitomat). W przypadku ustawienia niskiej prowizji dla górników, czas oczekiwania na zaakceptowanie transakcji w sieci bitcoin może się zwiększyć, dlatego warto zaznajomić się z tematem przed rozpoczęciem przelewania dużych kwot.

Jak sprzedać i kupić kryptowalutę w bitomacie?

Zakup jak i sprzedaż kryptowaluty w bitomacie jest bardzo prosta i opiera się na schemacie transferu środków z jednego konta bankowego na drugie. Ważne jest, aby przed pierwszą transakcją mieć wygenerowany adres portfela kryptowalut, dzięki któremu zakupione lub sprzedane kryptowaluty trafią do odpowiedniej osoby.

System został stworzony w taki sposób aby wykonanie transakcji były maksymalnie wygodne i intuicyjne. Dlatego każde urządzenie jest wyposażone w skaner kodów QR, co znacznie przyśpiesza wskazanie żądanego portfela lub uzupełnienie klucza prywatnego. Wypłata odbywa się poprzez przesłanie środków na wyświetlony na ekranie adres. Po odnotowaniu transakcji urządzenie od razu wypłaca gotówkę.

Zakupu dokonujemy poprzez włożenie banknotów do bitomatu (podobnie jak we wpłatomacie) i wskazanie adresu portfela na który waluta wirtualna ma zostać przelana. Bitomaty shitcoin.club umożliwiają wykonanie transakcji przy użyciu kryptowlaut takich jak: bitcoin (BTC), ethereum (ETH), Litecoin (LTC) czy DASH.

Jaka jest wartość bitcoina?

Nie istnieje jednoznaczyny przeliczenie wartości bitcoina, jego wartość jest uzależniona głównie od popytu i ogólnej sytuacji na rynku kryptowalut. Da się jednak określić średnią wartość z ubiegłego roku, biorąc pod uwagę ostatnie 12 miesięcy oraz najwyższą i najniższą wartość kryptowlauty. Ciekawostką jest fakt, że od momentu powstania bitcoina (czyli pierwszej kryptowaluty) jej wartość sukcesywnie wzrasta. Rynek walut wirtualnych jest bardzo dynamiczny i szybko się zmienia, aby za nim nadążyć codziennie trzeba go śledzić.

Bitomat w Gdańsku a podatek i weryfikacja tożsamości?

Rozliczenie się z podatku dotyczącego kryptowalut jest bardzo ważne z punktu widzenia prawnego, dotyczy to również transakcji wykonywanych za pomocą bitomatów w Gdańsku. Użytkownicy muszą jednak wiedzieć, że podatek odprowadza się jedynie od środków które się spieniężyło. Jeśli przez rok konsument nie dokonał wymiany kryptowaluty na walutę tradycyjną nie musi takiego podatku odprowadzać. Więcej szczegółów dotyczących rozliczeń znajduje się w tym artykule.

Shitcoins.club podlega pod polskie prawo podatkowe w tym ustawę KYC dlatego ma obowiązek weryfikacji tożsamości klienta wykonującego transakcję. Jeśli te definicje są Ci obce skorzystaj z edukacyjnych materiałów dostępnych na social mediach shitcoins.club lub sprawdź krypto słownik.

Strona Główna