lokalizacja!
Bitomat Bitcoin w Bydgoszczy znajduje się obecnie pod adresem
Zielone Arkady, Wojska Polskiego 1, 85-171 Bydgoszcz.

Zagadka anonimowego Bitomatu w Bydgoszczy

Cóż, jest coś nietypowego w tym bankomacie w Bydgoszczy służącym do wymiany kryptowalut na gotówkę. Z jakiegoś tajemniczego powodu, jest anonimowy, a nawet… bez opłat. Czas założyć kapelusz detektywa i rozwiązać zagadkę - jak to w ogóle możliwe?

Czytaj artykuł

Bitomat Bydgoszcz – wspólnie rozwiążmy zagadkę bankomatu bez opłat

 • Adres: Zielone Arkady, Al. Wojska Polskiego 1, 85-171 Bydgoszcz
 • Stawki: zmienne opłaty, czasem bez prowizji
 • KYC: anonimowość do 15000 EUR dziennie
 • Mapy Google: Bitcoin ATM Shitcoins.club
 • Godziny otwarcia: czynne 9AM-9PM, w niedzielę handlowe do 8PM
 • Wsparcie: 728008004 lub anonimowy Telegram @shitcoins_pl
 • Waluty: kupując wpłacasz EUR, GBP, PLN, USD, sprzedając wypłacasz PLN
 • kryptowaluty: BTC, ETH, TRX, LTC, DASH, USDC, UDST

Nasz szlak prowadzi do bankomatu Bitcoin w Bydgoszczy, na poziomie -1 przy schodach.


Bitomat Bydgoszcz, który płaci Ci bonus zamiast pobierać prowizje

Z doniesień wynika, że Bitcoin ATM w Bydgoszczy regularnie proponuje lepsze stawki niż te na giełdach, np. oferuje +2% prowizji (za każdą transakcję o wartości 100 EUR dostajesz +2 EUR i nie płacisz prowizji) lub umożliwia zakup po tej samej cenie, co na giełdach. Dodatkowo, ATM czasami oferuje nawet dodatkowe 3 EUR za każde 100 EUR w stosunku do cen oferowanych przez giełdy.

Jednak jedną z ludowych mądrości jest, że przecież nie ma nic za darmo. Warto zatem poszukać haczyka w tej ofercie, biorąc pod uwagę, że średnia prowizja w branży wynosi aż 8%. Czy to jest gest hojnego dobroczyńcy, czy też kryje się za tym jakiś ukryty motyw? Zanim rozwiążemy tę zagadkę, spróbujmy najpierw znaleźć wspomniany bankomat…

Tajemniczy Bankomat Bitcoin Bydgoszcz – gdzie jest?

Zagadkowy bitomat w Bydgoszczy znajduje się w Galerii Avenida na poziomie -1, przy C&A obok schodów ruchomych. Czyli, od głównego wejścia w prawo. Zbadaliśmy tutaj maszynę, wymieniając BTC na gotówkę. Praca detektywa incognito była łatwa, ponieważ urządzenie okazało się być anonimowe.

Nawigacja po centrum handlowym Avenida – Twoja mapa do ukrytego skarbu

Jak sprzedać Bitcoin w bankomacie Bitcoin w Bydgoszczy?

Okazuje się, że sprzedaż Bitcoina w bankomacie przypomina korzystanie ze standardowego bankomatu. Tyle tylko, że tutaj zamiast karty kredytowej używamy kodu QR z dowolnej aplikacji-portfela.

 1. Skorzystaj z nawigacji na GoogleMaps do Bitomat Bydgoszcz aby dojść do bitomatu. Możesz też przejrzeć stan środków na podstronie Bankomat Kryptowalut Bydgoszcz.
 2. Na ekranie wybierz opcję „Sprzedaj Bitcoin”.
 3. Zadeklaruj swoją stawkę – ile Bitcoinów chcesz sprzedać za EUR. Zajrzyj na stronę główną operatora lub na link w punkcie 1, aby sprawdzić aktualne stawki. Podobnie jak doświadczony detektyw szukający potencjalnych klientów, spróbuj złapać zniżkę w mediach społecznościowych oferującą lepszą cenę niż giełdy.
 4. Następnie zeskanuj kod QR swojego portfela za pomocą skanera QR bankomatu, podobnie jak detektyw pokazujący swoją odznakę.
 5. Potwierdź transakcję. Jeśli chcesz pozostać incognito, nie przekraczaj limitu ID KYC wynoszącego 1000 EUR na transakcję, lub 15 000 EUR dziennie.
 6. Poczekaj na potwierdzenie przez sieć, a następnie odbierz banknoty – sprawa zamknięta. Chcesz szybkiej transakcji? Ustaw suwakiem wysoką opłatę dla górników (około 3 $).

  Alternatywnie, obejrzyj jak go używać na wideo.

Jakie bankomaty Bitcoin warto używać?

W poszukiwaniu solidnego bankomatu Bitcoin, wymagający użytkownik szuka doświadczonych operatorów, którzy są na rynku od co najmniej 4-5 lat. Oprócz niskich opłat, taki operator nie powinien zmuszać Cię do obowiązkowego pobierania aplikacji innych firm, wymagającego irytująco długiej weryfikacji.

Bankomat Bitcoin Bydgoszcz w Avenida jest częścią sieci około 250 bankomatów oferujących prywatność. Pierwszy Bitomat umieścił w 2017 r.

Tajemnica bezpłatnego bankomatu Bitcoin w Bydgoszczy w końcu została rozwiązana

Bitomat Bydgoszcz sprytnie dostosowuje opłaty do zmian na rynku i podaży gotówki, tworząc oszczędności na drogich konwojach, które regularnie uzupełniają 250 bankomatów. Zniżki nie tylko przyciągają nowych użytkowników, ale także motywują obecnych klientów do uzupełniania środków na bankomaty. Rezultat? Żywa, oddychająca, samonapędzająca się mikrogospodarka kryptograficzna prosto z sennych marzeń Satoshiego.

Widzimy tu zbuntowane ideały anarchokapitalistyczne operatora o buntowniczej nazwie Shitcoins.club w praktyce. Wykorzystuje siłę wolnego rynku do przekształcania kosztów operacyjnych w wartość. Operator oddaje tę wartość społeczności w formie regularnych rabatów, giveaways lub w postaci gier i zabaw podczas tegorocznej edycji EBC9 w Barcelonie. To wyjaśnia tajemnicę bitomatu bez prowizji. Sprawa rozwiązana!


Prawda ujawniona: Scentralizowane instytucje nigdy nie były potrzebne. To wszystko, to po prostu użytkownicy bankomatów Bitcoin uczestniczący w wymianie towarów i usług.

Bitomat Bydgoszcz – podsumowanie

 • Niskie opłaty: Transakcje oferują czasami lepsze ceny niż wszystkie giełdy.
 • Gotówka: Wiadomo, że giełdy blokują fundusze bez powodu lub po prostu upadają jak FTX. Najlepszą obroną przed nią jest gotówka w takim bankomacie.
 • Prywatność i wygoda: Bez irytującej rejestracji i weryfikacji transakcje stają się szybkie i prywatne.
Strona Główna