lokalizacja!
Bitomat Bitcoin w Bydgoszczy znajduje się obecnie pod adresem
Zielone Arkady, Wojska Polskiego 1, 85-171 Bydgoszcz.

Bankomat kryptowalut w Bydgoszczy

Jeśli szukasz sposobu na szybką i bezpieczną transakcję Bitcoin, przeprowadzisz jąw bankomacie kryptowalut. Nowoczesny Bitcoin ATM znajdziesz w galerii handlowej ZieloneArkady w Bydgoszczy.

To jeden z wielu bankomatów utrzymywanych przez firmę Shitcoins.club. Dowiedz się więcej o błyskawicznych zakupach i sprzedaży BTC w bitomacie - przygotowaliśmy kilka podpowiedzi.

Czytaj artykuł

Bankomat kryptowalut w Bydgoszczy - cena, czyli ile prowizji

Bitomat w Bydgoszczy pobiera standardową prowizję, podobnie jak inne bankomaty BTC na świecie. Jej wysokość jest zmienna, ale oscyluje w granicach 0-8% od kwoty transakcji Bitcoin. Oczywiście nie musisz samodzielnie obliczać, jaką prowizję zapłacisz. Uwzględniliśmy ją w kursie kupna i sprzedaży BTC. Na ekranie urządzenia widzisz cenę już po doliczeniu prowizji - to duża wygoda dla Klientów. Możesz też sprawdzić ceny na stronie głównej Shitcoins.club.

Bitomat w Bydgoszczy

Bitomat w Bydgoszczy - dlaczego pobieramy prowizję?

Niewielka prowizja, naliczana do każdej transakcji, pozwala nam pokryć koszty związane z utrzymaniem sieci bankomatów Bitcoin. W ten sposób firma Shitcoins może opłacić przestrzeń handlową, w której wyeksponowany jest bitomat w Bydgoszczy. Pomimo opłat, kursy zakupu i sprzedaży BTC w naszych bankomatach są bardzo korzystne. Co więcej, często oferujemy promocyjną prowizję lub rozdajemy dodatkowe krypto dla naszych Klientów.

Zakup Bitcoin w Bydgoszczy bez prowizji

Możesz kupić Bitcoina w Bydgoszczy bez prowizji, dokonując transakcji w bitomacie podczas promocji. Na naszych social media często ogłaszamy terminy, w których wypłata z bankomatu kryptowalut odbywa się po promocyjnej prowizji. Po prostu śledź nasze kanały na Telegramie, Twitterze lub Facebooku, aby szybko zwiększyć swoje zyski. Dla Klientów z Bydgoszczy często możesz dostrzec oznaczenie „+3% BTC”. To oznacza, że przy zakupie w bitomacie otrzymasz o 3% więcej coinów niż na giełdzie Binance. Z kolei oznaczenia „0% fee” to doskonała promocja, na którą warto czekać - dzięki niej kupisz Bitcoin w Bydgoszczy bez prowizji.

Przykładowy post na mediach społecznościowych informujący o promocji na prowizję w bitomatach.

Szybkość transakcji Bitcoin w Bydgoszczy a wysokość Fee

W czasie przeprowadzania transakcji Bitcoin samodzielnie ustawiasz wysokość Fee transakcji. Nie jest to opłata pobierana przez firmę Shitcoins. Fee transakcyjne to koszt pracy minerów, którzy podtrzymują funkcjonowanie sieci blockchain. W trakcie zakupu lub sprzedaży BTC w bankomacie kryptowalut, za pomocą specjalnego suwaka określasz wysokość Fee.

Przesuwając wskaźnik w lewo, zmniejszasz Fee - wtedy transakcja może się wydłużyć. Przesuwając suwak w prawo, zapłacisz większe Fee, ale transakcja będzie bardzo szybko zaksięgowana w sieci blockchain. Aż 90% operacji w bitomacie w Bydgoszczy trwa kilka sekund!

Jakie portfele obsługuje bankomat Bitcoin?

Możesz korzystać z bankomatu kryptowalut w Bydgoszczy bez względu na portfel do kryptowalut, jakiego używasz. Jedyne wymaganie to jego prawidłowa konfiguracja. Jeśli chcesz zakupić coiny, Twój portfel powinien być tak ustawiony, żeby móc otrzymywać płatności w Bitcoinach. Dla transakcji sprzedaży kryptowaluty, portfel którego używasz, musi mieć opcję dokonania przelewu na wskazany przez bitomat adres. Nasi Klienci do transakcji w bitomacie w Bydgoszczy często wybierają funkcjonalne aplikacje na smartfona, które obsługują ich portfel kryptowalut.

Jakie krypto obsługuje bitomat w Bydgoszczy?

Bitomat w Bydgoszczy obsługuje najpopularniejsze kryptowaluty:

  • BTC Bitcoin
  • ETH Ethereum
  • LTC Litecoin
  • USDT Tether

Gdy sprzedajesz krypto, bankomat kryptowalut wypłaci gotówkę w PLN. Jeżeli chcesz kupić Bitcoin lub inne tokeny, możesz zapłacić w EUR, GBP, USD lub PLN. Nasze bitomaty przyjmują banknoty, także te o nominale 500 PLN.

Kryptowaluty dostępne w bitomatach można znaleźć na Google Maps danego bitomatu.

Jaki jest producent automatu Bitcoin w Bydgoszczy?

Producentem automatu Bitcoin w Bydgoszczy jest rozpoznawalna w branży krypto firma Shitcoins.club. Bitomat w galerii Zielone Arkady był pierwszym uruchomionym przez Shitcoins urządzeniem do zakupu i sprzedaży coinów. Od tamtej pory sieć nowoczesnych bankomatów BTC rozciągnęła się na całą Polskę, a nawet poza jej zachodnie granice.

Shitcoins - co to za firma?

Firma Shitcoins.club to operator sieci bitomatów, która powstała w Polsce w roku 2017. Marka prężnie się rozwija i aspiruje do czołowej pozycji wśród krajowych firm branży kryptograficznej. Przed uruchomieniem bitomatu w Bydgoszczy, ekipa Shitcoins uczestniczyła w różnych zaawansowanych projektach dla technologii blockchain. Zdobywane latami doświadczenie procentuje, a bitomat w Bydgoszczy od lat zapewnia Klientom stabilne transakcje w Bitcoinach.

Przykładowy bitomat firmy Shitcoins, oferujący sprzedaż i zakup krypto.

Gdzie są inne, najbliższe bitomaty w Polsce - mapa

Bitomat w Bydgoszczy to tylko jeden z wielu tego typu bankomatów. W całej Polsce automaty do sprzedaży i zakupu BTC znajdziesz w dogodnych lokalizacjach dużych miast. Cały czas szukamy nowych ścieżek rozwoju i miejsc, w których możemy uruchomić nasz bitomat. Jesteśmy otwarci na sugestie i podpowiedzi dotychczasowych użytkowników. Jeśli chcesz znaleźć Bitcoin ATM najbliższy Twojej lokalizacji, skorzystaj z wygodnej mapy bitomatów na naszej stronie. Znajdziesz tam szczegółowe informacje o urządzeniach Shitcoins i na bieżąco sprawdzisz ile pieniędzy ma bitomat.

Bitomat w Bydgoszczy - opinie użytkowników

Bitomat w Bydgoszczy zbiera bardzo pozytywne opinie i recenzje użytkowników. Osoby związane z branżą krypto chwalą go za korzystne kursy wymiany oraz często pojawiające się promocje na 0% prowizji. Nie bez znaczenia jest wygląd, który doceniają nasi Klienci. Obudowę bankomatu w całości pokryto diodami LED. Dzięki temu możemy cały czas wyświetla się atrakcyjna grafika, a urządzenie jest widoczne z daleka.

Karta opinii bitomatu Shitcoins, którą można znaleźć na GoogleMaps. Wystarczy wpisać w Google "Bitcoin ATM Shitcoins.club [tu miasto]".

Skorzystałeś już z naszego bankomatu kryptowalut w Zielonych Arkadach w Bydgoszczy? Jeśli tak, będzie nam bardzo miło, jeśli zostawisz swoją opinię na mapach Google. W ten sposób osoby szukające sposobu na szybki zakup lub sprzedaż Bitcoina bez rejestracji, dowiedzą się więcej o naszym bitomacie. Gdybyś zauważył coś, co możemy ulepszyć w Bydgoszczy, od razu nam o tym napisz. Cały czas doskonalimy swoją ofertę, aby zapewniać najlepsze rozwiązania dla kryptowalut.

Strona Główna