lokalizacja!
Bitomat Bitcoin w Bydgoszczy znajduje się obecnie pod adresem
Zielone Arkady, Wojska Polskiego 1, 85-171 Bydgoszcz.

12 maja, prowizja w bitomatach Shitcoins to 0%!

Specjalnie dla osób, które chcą realizować zyski z BTC w Shitcoins.club, przygotowaliśmy świetne rozwiązanie - Bitcoin bankomat w Bydgoszczy i w innych miastach z promocyjnymi prowizjami 0%.

Czytaj artykuł

Realizuj zyski z BTC bez prowizji w bitomatach Shitcoins

12 maj 2022, prowizja w bitomatach to 0% na sprzedaż na wszystkie kryptowaluty. To obecnie jedyna taka oferta na rynku, jako że średnia na świecie to ok. 7%.

Inwestycje w kryptowaluty pozwalają na uzyskanie wysokiej stopy zwrotu. Wiele osób zastanawia się, jak wypłacić Bitcoin - jedną z najpopularniejszych walut cyfrowych. Specjalnie dla osób, które chcą realizować zyski z BTC w Shitcoins.club przygotowaliśmy świetne rozwiązanie - Bitcoin bankomat. Proste w obsłudze urządzenie, dostępne w wielu polskich miastach to absolutny hit ostatnich lat. W tym artykule poznasz odpowiedzi na pytania, które nurtują wiele osób:

  • Czy kryptowaluty są legalne w Polsce i czy możesz bez obaw wykorzystywać bitomat? Jak to jest z podatkami i BTC?
  • Jak wypłacić pieniądze z Binance, BitBay oraz innych platform?
  • Dlaczego Shitcoin bitomat jest lepszy niż inne krypto bankomaty? Podpowiedź: na przykład, niskie fee i bogate social media, gdzie możesz rozmawiać z setkami inwestorów, użytkowników bitomatów, na bieżąco.

bitcoin w telefonie

Inwestycje w BTC to mnóstwo korzyści

Zainteresowanie walutami cyfrowymi jest coraz większe, ponieważ BTC daje ogromne możliwości. Oprócz niezwykłej anonimowości, zdecentralizowana giełda kryptowaluty pozwala na osiągnięcie wysokich stóp zwrotu z inwestycji. Niektórzy jednak mają wątpliwości i zastanawiają się, czy inwestowanie w kryptowaluty jest legalne? Jeżeli Ty również nie masz pewności, postaramy się pomóc.

Bitcoin: prawo zabrania czy zezwala?

Czy kryptowaluty są legalne w Polsce? Tak, możesz bez obaw kupować i sprzedawać najpopularniejsze waluty online, a także wykorzystywać do tego bitomat. Jeśli chodzi o wirtualną walutę Bitcoin, regulacje prawne nie zabraniają korzystania z niej. Tak naprawdę handel cyfrowymi aktywami jest bardzo rozwojowy. Niektóre kraje europejskie dążą do pełnej legalizacji BTC jako środka płatniczego.

Gdzie można płacić Bitcoinem?

W niektórych krajach Europy rządy są świadome ogromnego zaangażowania społeczeństwa w kwestie związane z kryptowalutami. W takich miejscach wiele osób regularnie korzysta z aplikacji typu kryptobot, żeby inwestować niewielkie sumy i pomnażać zyski. Co więcej, często oprócz urządzeń takich jak Bitcoin bankomat, punkty usługowe pozwalają płacić w kryptowalucie.

Więc, gdzie można płacić Bitcoinem? Obecnie jest to prawnie uznany środek płatniczy w Japonii oraz Salwadorze. Właściwie wszędzie na świecie możesz dokonać transakcji, przelewając określoną kwotę w kryptowalucie na wskazany adres. Taka płatność nie jest uzależniona od działania serwerów światowych banków. Po prostu pojawia się u adresata błyskawicznie, a przy tym pozwala zachować pełną anonimowość! Czy można sobie wyobrazić lepsze rozwiązanie? Jeżeli jednak nie możesz dokonać przelewu, z pomocą przychodzi Shitcoin bitomat - dostępne w pobliżu rozwiązanie do wymiany BTC na PLN. Możesz też dowiedzieć się więcej na temat płatności bitcoin.

Bitomat - wypłata szybka, prosta i w pełni bezpieczna

Bitomat oferuje bardzo intuicyjny interfejs i pozwala w szybki sposób kupić lub sprzedać kryptowaluty. Bankomaty utrzymywane przez shitcoins.club to urządzenia funkcjonale, nowoczesne i w 100% bezpieczne. Jeśli chcesz wykorzystać bitomat wypłata zajmie Ci zaledwie kilkanaście sekund.

Jak sprzedać Bitcoin wykorzystując bitomat? Znajdź bitomat w pobliżu - popularna lokalizacja tych bankomatów to duże centra i galerie handlowe. Na ekranie masz do wyboru dwie opcje - kupno oraz sprzedaż. Po prostu kliknij tę, która Ci odpowiada. Sprzedaż BTC odbywa się w kilku krokach. Na podany adres będziesz musiał przesłać wybraną przez siebie kwotę. Gdy tylko transakcja pojawi się w bloku, otrzymasz informację (jeśli chcesz, także w formie SMS). Wtedy jeszcze raz zeskanujesz odpowiedni kod kreskowy, a bitcomat wypłaci Ci odpowiednią sumę w walucie tradycyjnej.

Firmowany przez Shitcoin bitomat możesz wykorzystać także w procesie odwrotnym. Po prostu podajesz adres swojego wallet (najczęściej w formie kodu QR) i wsuwasz w odpowiednią szczelinę wartość BTC w banknotach. Już po chwili kryptowaluta pojawi się w bloku i będziesz mógł nią dysponować. To bardzo proste, a co ważniejsze - pozwala na operowanie tokenami zakupionymi na najważniejszych giełdach, na przykład Binance lub BitBay.

Wypłata pieniędzy z Binance

Binance to jedna z najpopularniejszych platform dla osób inwestujących w kryptowaluty. Jeżeli i Ty należysz do tej społeczności, być może się zastanawiasz: jak wypłacić pieniądze z Binance? Odpowiedzią jest właśnie Bitomat. Wypłata środków jest w nim bardzo łatwa, w pełni bezpieczna i nieobarczona prowizją w bitomacie.

Wypłata środków z BitBay

BitBay to duży gracz na rynku BTC. Wiele osób śledzi BitBay kurs i korzysta z oprogramowania takiego jak bot kryptowalut, aby wiedzieć, kiedy najkorzystniej kupić lub sprzedać swoje aktywa. W ten sposób mogą generować większe zyski. Ale co wtedy, gdy szybko potrzebujesz gotówki? Jeśli korzystasz z BitBay, wypłata z bankomatu Shitcoins.club zajmie Ci mniej niż minutę! Od ręki otrzymasz potrzebne środki i będziesz mógł kupić wszystko, czego potrzebujesz.

Jak wypłacić pieniądze z BitBay?

Po prostu znajdź bitomat w pobliżu i użyj go zgodnie z instrukcją, którą znajdziesz na naszej stronie. Jeśli nie lubisz czekać w centum handlowym na to, aż transakcja pojawi się w bloku, mamy dla Ciebie komfortowe rozwiązanie. Na shitcoins.club wypełnij odpowiedni formularz i zawczasu wykonaj przelew BTC na wskazany adres. Otrzymasz zwrotny kod kreskowy, który wystarczy zeskanować w dowolnym bitomacie. W mgnieniu oka otrzymasz swoje pieniądze!

bitcoin wypłacony z bitbay

Jak wypłacić pieniądze z BitBay bez podatku

Korzystanie z naszych bitomatów to najlepsze rozwiązanie, jeżeli zastanawiasz się, jak wypłacić pieniądze z BitBay bez podatku. Przelew dużych sum na konto osobiste mógłby budzić jakieś podejrzenia i oczywiście nie jest anonimowy. Bitcoin bankomat zapewnia Ci pełną prywatność. Po prostu szybko zyskujesz gotówkę na dowolny cel - bez zbędnych pytań, bez żadnych formalności. Więcej o prawie związanym z podatkami w bitomatach dowiesz się na stronie Bitomat Bitcoin a podatek.

Wypłacaj komfortowo z Shitcoins bitomat!

Bitomat naszej marki to komfortowe i bezpieczne rozwiazanie, które masz w zasięgu ręki. Dla osób zastanawiających się, jak wypłacić Bitcoiny na konto umożliwia szybkie przeprowadzenie transakcji. Niemniej błyskawicznie działający, intuicyjny interfejs nie jest jeszcze największą korzyścią stworzonego przez nas bankomatu. Na tle konkurencji wyróżniają nas takie czynniki, jak brak prowizji w bitomacie i wiele dogodnych lokalizacji, w których znajdziesz Bitcoin bankomat.

Brak ukrytych opłat i prowizji

Podchodząc do bankomatu, na ekranie zauważysz aktualne kursy wymiany kryptowalut. Dlaczego nie ma tam żadnych informacji o opłatach w bitomacie lub prowizjach? Ponieważ ich nie pobieramy! W odróżnieniu od niektórych firm konkurencyjnych, jesteśmy zorientowani na Klienta i chcemy oferować usługi na atrakcyjnych warunkach. Jeżeli chodzi o bitomat, prowizja nie wchodzi w grę. Kryptowalutę wymieniasz po dobrym kursie, dlatego możesz nam zaufać.

Wszyscy inwestorzy myślący o tym, jak sprzedać Bitcoin w dogodnej cenie, mogą skorzystać z naszej sieci bitomatów. Dzięki temu unikną dodatkowych opłat i prowizji, a ich zyski będą znacznie większe. Na uwagę zasługuje fakt, że kursy wymiany prezentowane na stronie shitcoins.club oraz na ekranie urządzenia są bardzo atrakcyjne. Jeśli masz na swoim koncie BitBay, Binance lub innym tokeny BTC, a potrzebujesz szybkiej i anonimowej gotówki - Bitcoin bankomat w pobliskiej galerii handlowej okazuje się strzałem w dziesiątkę! Dowiedz się też więcej o prowizjach i opłatach.

bitcoin w stylu pink and blue, cyberpunk light

Bankomat tuż za rogiem

Czy wiesz, jak łatwo możesz znaleźć bitomat w pobliżu? Zadbaliśmy o to, żeby bankomaty Shitcoins.club były we wszystkich najważniejszych miastach naszego kraju. Jesteśmy liderem w tej technologii i rzetelnie są przetestowaliśmy w Europie zachodniej. Ponieważ mamy duże doświadczenie, wiemy od czego rozpocząć budowę sieci nowoczesnych bitomatów.

Jeżeli chcesz zobaczyć bitomat w pobliżu, wejdź na naszą stronę i kliknij zakładkę Lokalizacje. Natychmiast zostaniesz przeniesiony do strony, na której jest interaktywna bitomat mapa. Po odnalezieniu województwa i nazwy miejscowości, szybko zobaczysz najbliższe lokalizacje, a nawet dostępną gotówkę w poszczególnych bankomatach.

Nie stój w miejscu. Wybierz nowoczesne rozwiązania

Nie mamy wątpliwości co to tego, że kryptowaluty na naszych oczach zmieniają świat. Dołącz do tej cyfrowej rewolucji i zacznij korzystać z cyfrowych tokenów BTC. Jeśli potrzebujesz szybkiej i anonimowej gotówki na dowolny cel, po prostu sprawdź gdzie jest najbliższy bitomat. Mapa Bitcoin na naszej stronie na pewno Ci pomoże. Nowoczesne rozwiązania od Shitcoins.club są dokładnie tym, czego potrzebujesz!


Strona Główna